Η Mangaroca είναι η αυθεντική Batida. Το λευκό, εξωτικό ποτό από καρύδα, για όλες τις εποχές. Ιδανική για cocktails με διασημότερο όλων την Pina Colada.
Άλλες πληροφορίες
Πληροφορίες Προμηθευτή
Εισαγωγέας και διανομέας Β.Σ.ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΒΕΕΠ 23ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών Λαμίας, ΤΚ:14565, Άγιος Στέφανος Αττικής,τηλ:214-6876200, info@karoulias.gr
Σαρώστε τον κωδικό και αναζητήστε
Σαρώστε τον κωδικό με την κάμερα σας. Εάν το προϊόν δεν σαρωθεί, μετακινήστε την κάμερα πιο κοντά.